Blacharstwo

Chciałbym Państwu przedstawić ofertę naszej firmy specjalizującej się w naprawach samochodów powypadkowych i lakiernictwie pojazdowym wszystkich marek - osobowych oraz dostawczych. Zdobyte w ciągu tych kilkunastu lat doświadczenia, pozwalają nam z powodzeniem zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Do napraw blacharskich posiadamy specjalistyczny sprzęt, który niezbędny jest do profesjonalnej korekty nadwozi samochodowych. Przywracamy pierwotny wygląd, oryginalnej struktury samochodu. Naprawiamy każde, nawet najbardziej uszkodzone auto. Zanim podejmiecie Państwo decyzję złomowania proponujemy zlecenie nam ekspertyzy. Posiadamy wszystkie niezbędne maszyny i narzędzia do kształtowania i profilowania blachy a nasi pracownicy posiadają odpowiednią praktykę. Nie ma dla nas niezastąpionych elementów karoserii.

Każdy samochód wymaga okresowego przeglądu, w tym również stanu karoserii. Często potrzebny jest jej remont. Namawiamy do corocznych, systematycznych przeglądów i przez to tańszych poprawek i remontów blachy i lakieru.