O FIRMIE

Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prac blacharskich i lakierniczych.  Wszystkie usługi w naszym serwisie wykonujemy sprawnie i dokładnie. Stosujemy materiały najwyższej jakości - ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny oraz narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawić szybko i profesjonalnie każdą usterkę.

W ramach napraw dysponujemy samochodami zastępczymi na czas naprawy. Dzięki temu naprawa samochodu, nie musi oznaczać dodatkowych utrudnień w codziennych obowiązkach. Na wykonywaną naprawę udzielamy gwarancję oraz serwis pogwarancyjny.

W razie potrzeby zapewniamy również transport rozbitego samochodu. Zajmujemy się także sprowadzaniem na zamówienie i sprzedażą części samochodowych oraz środków chemii samochodowej.

Pomożemy Państwu załatwić wszelkie formalności związane z procedurą zgłaszania szkody w firmie ubezpieczeniowej. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku naprawy bezgotówkowej. Oznacza to, iż w przypadku zgłaszania szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym Klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę swojego samochodu. Rozumiejąc wszelkie problemy towarzyszące właścicielowi rozbitego samochodu, nasi klienci mogą liczyć na pełną pomoc z naszej strony. Należymy do sieci warsztatów naprawczych współpracujących z UNIQA

Jeśli jesteście państwo zainteresowani bliższymi informacjami prosimy o kontakt.